AKİ ÇELİK, Türkiye iç pazarında önde gelen ve iyi bilinen dövme çelik el aletleri üreticilerinden biridir; 1966 yılında Halil AKİ Bey tarafından başlangıçta küçük bir demirci dükkanı olarak kurulmuştur. Hırdavat ve atölye pazarlarına yüksek kaliteli dövme el aletleri ile hizmet vermenin yanı sıra; ayrıca Türk Silahlı Kuvvetleri'ne, Orman ve Maden Bakanlığı'na yüksek kaliteli vurucu aletler ve metal ekipmanlarla hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Profesyonel ve kalifiye ekip arkadaşlarımız, güler yüzlü ve samimi müşteri ilişkilerimiz ve müşteri taleplerine odaklanmamız bu süre içinde başarımızı beraberinde getirdi. Genişleyen piyasa oranları sonucunda; Aki markasının ürünleri, Türkiye'nin her bölgesinde geniş distribütör toptan satış ağı ile yüzlerce perakende hırdavatçıya ve atölyeye ulaşmaktadır.

Her zaman en iyi kaliteyi en iyi fiyat ve %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile sürdürmekteyiz. Müşterilerle güçlü iş ilişkilerini sürdürmek için her türlü hırdavat el aleti ihtiyaçlarınız için standart stoklarımız ve farklı özel çözümlerimizle size hizmet vermekten mutluluk duyacağız.