Warning: set_time_limit() has been disabled for security reasons in /home/u7156464/akicelik.com.tr/system/config.php on line 3
Hakkımızda | Aki Çelik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Aki Çelik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Hakkımızda

Ege'nin güçlü kuruluşu Aki Çelik, 1966 yılında şirketimizin kurucusu Halil AKİ, küçük bir demirci dükkanı olarak işe başladığında sadece ziraat aletlerinin üretimini ve tamiratını yapıyordu.

Aradan geçen zaman içinde kendini geliştiren Aki Çelik, Türkiye'nin en gelişmiş kazma, balyoz ve arazi işleme aletleri üreten firması haline gelerek insanların talebine ve piyasanın ihtiyaçlarına cevap verecek düzeye ulaştı.

Bugün Aki Çelik, kendi sektöründe Türkiye'nin ilk ve tek TSE belgesine sahip üretici firması olarak faaliyetlerine devam etmekte, tüm ürettiği ürünlerin garantisini vermektedir.

Başta Türk ordusu olmak üzere, Orman Genel Müdürlüğü bünyesindeki Orman İşletmelerine ve Türkiye Taşkömürü Kurumu'na bağlı işletmelere sağlamış olduğu hizmetlerinden dolayı mutluluk duymakta, dünya markası olma yolunda ilerlemektedir.

MİSYONUMUZ

Firmamız, sektörümüzde müşterilerimizin öncelikli ihtiyaçlarını karşılayan geniş kapsamlı, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle, uluslararası standartlarda, ülkemizin Hırdavat ve Nalburiye alanında üzerine düşen görevleri yerine getiren ve teknolojik anlamda kendini sürekli yenileyen lider bir kuruluştur.


VİZYONUMUZ

Kaliteden ödün vermeden kaynaklarımızı etkin kullanarak en az maliyetle kaliteli ve güvenilir üretim yapmak yenilik ve gelişmelere açık tüm paydaşlarımızın beklentilerini karşılayan müşteri odaklı çalışarak ülke ekonomisine katkıda bulunarak bir dünya markası olmak.

Aki Çelik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Bize Ulaşın

Arayın, ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olun.

İletişim